Waterfall Corps

Koronowska Grupa ASG

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 26-01-2012 19:37

 catintheflat

Administrator

Skąd: Koronowo
Zarejestrowany: 08-03-2009
Posty: 202
Punktów :   

Scorpion vz 61 JG

No więc przyszła pora na opisanie mojego małego piździka, zrobię to w podobnej formie jak opisywałem AKMS, bo myślę że tak łatwiej wyłapać konkrety.

No więc z takich ogólnych:
-fajne pudełko, ma się wrażenie z obcowaniem z produktem Marui
-nie dostałem wszystkich części zestawu (brakowało śrubki, przejściówki i kluczyka) ale po paru mailach i telefonach do Gunfire naprawili swój błąd
-do zestawu jest szyna montażowa z plastiku do której można przyczepić sobie latarkę lub chwyt pionowy choć dla mnie zakładanie tego badziewia mija się z celem
-wykonanie jak na replikę za 200zł więcej niż dobre, większość elementów wykonanych jest z metalu, jedynie górna część body oraz chwyt jest z plastiku choć to drugie także w oryginale jest zrobione z tworzywa
-kolba jest stalowa, choć mocowanie jej do body to już jest gównolit(ZnAl), jest źle wyprofilowana w pozycji rozłożonej przez co ciężko jej używać i złożyć się do strzału, pełni funkcję głównie dekoracyjną
-całość jest ciężka (ponad 1kg) i dobrze wykonana, nic nie lata(no poza magazynkiem w gnieździe) i nie ma się wrażenia, że któryś z elementów zaraz odpadnie
-wbrew pozorom jest całkiem ergonomiczny bez problem można strzelać z jednej ręki nie nadwyrężając jej zbytnio
-posiada indywidualny nr seryjny poza tym żadnych oznaczeń producenta, w sumie jakoś nigdy mi na tym nie zależało
-dostęp do regulacji HU jest prosty i wygodny, selektor jest również pod ręką
-ogólnie podoba mi się jest bardzo lansiarski

Strzelanie:
-magazynek hicap tylko z nazwy bo wchodzi to niego mniej niż do typowego midcapa
-szybkostrzelność przyzwoita, zasięg po wyregulowaniu hu podobny do kałacha Wojdy
-celność ze względu na krótką lufę dość badziewny HU taka sobie
-Kozie bobki oczywiście tylko 0,2 ze względu na małą moc repliki


Minusy:
-zasmarowany na potęgę hop up na wstępie, który dostaje dodatkowo doładowanie smaru bezpośredni z gearboxa całość trzeba na dzień dobry wyciągnąć i wyczyścić, a potem jeszcze raz i jeszcze raz smar nigdy się nie kończy
-beznadziejnie rozwiązany dystanser w komorze HU ale podklejenie nieśmiertelnej izolki pomaga
-kolba w zasadzie tylko dla picu a szkoda
-brak dostępnych dedykowanych kabur aczkolwiek można w prosty sposób przerobić od PM 63 RAK (polecam)
-klapka od baterii lubi odpadać więc warto ją zakleić taśmą izolacyjną
-u mnie nie wiem czemu urwał się gwint przy jednej ze śrub mocujących chwyt ale większy wkręt załatwił sprawę
-magazynek o małej pojemności ale jako broń boczna może być
-ostatnio miałem problem nie podawania kulek ale winna była źle złożona komora HU


Podsumowując fajne cacko Jako broń boczna sprawdza się znakomicie, oczywiście po kupnie wymaga nieco dopieszczenia ale potem jest już bardzo dobrze. Bateria jest stosunkowo pojemna jak na taki mały pistolecik co pozwala spokojnie na całą strzelankę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.religijne.pun.pl www.strazgda.pun.pl www.mojagierkapl.pun.pl www.angelteamasg.pun.pl www.purplehandgang.pun.pl