#1 23-01-2012 21:16

 catintheflat

Administrator

Skąd: Koronowo
Zarejestrowany: 08-03-2009
Posty: 202
Punktów :   

AKMS

Mój najnowszy nabytek nie będę pisał szczegółowej recenzji jedynie moje spostrzeżenia ;-)
No więc jedziemy:
-pierwsze wrażenie bardzo dobre, solidnie wykonany(w większości ze stali) jedynie drewna nieco odstają od oryginału i wyglądają jak zabawka z targu
-kolba jest inaczej zrobiona niż w AKS od Marui/Cymy gdzie była po prostu badziewna i łamał się zaczep przy pierwszej dogodnej okazji, u mnie tez nie było idealnie bo odpadała osłonka z prawej strony ale śrubka i 2 nakrętki rozwiązały sprawę. Dodatkowo kolba miała lekki luz w górę i w dół wystarczyło dokręcić, dalej jest luz ale już nie uciążliwy
-rozkłada się jak prawdziwy, praktycznie mocowany na śruby jest tylko HU oraz selektor ognia rest to różnego rodzaju piny oraz kołki
-bateria typu stick mocowana pod pokrywą standardowo o napięciu 9,6v oraz pojemności 1200mAh
-magazynek hicap na 500 kulek, metalowy z oryginalnym logo Iżmaszu!
-bez problemu da się kupić części od ostrego i zamontować je w replice

Teraz trochę ze strzelania:
-karabinek jest dobrze wyważony, czuć że trzyma się coś w ręce choć dla niektórych kolba może być niewygodna ze względu na szeroką część opierającą się o ramię
-w moim była wymieniona gumka HU na jakąś tam firmową przez co przy ustawieniu HU na nieco więcej niż minimum Kozie bobki podkręca w kosmos
-szybkostrzelność na przyzwoitym poziomie
-zasięg ok 45m, większy od AK cymy no chyba, że to kalach wojdy
-dość wrażliwy na złej jakości Kozie bobki, bo na ostatniej strzelance 3  razy się zaciął
-snajperka to to nie jest ale serią da się trafić człowieka na przyzwoitą odległość

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prywatny-mt2.pun.pl www.jaizdrowie.pun.pl www.oldstars.pun.pl www.umarlipoeci.pun.pl www.juniorfansubs.pun.pl